Nasze usługi

reprezentacja najemcy

Nasz zespół składa się z profesjonalnych i wyspecjalizowanych ekspertów, którzy dbają o obecne jak i długoterminowe potrzeby biznesowe naszych Klientów. Różnorodna baza nieruchomości oraz doświadczenie ekspertów Welton Royle pozwalają na wybór nieruchomości dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb i zoptymalizowanie środowiska pracy. Welton Royle zapewnia najlepsze rozwiązania i wartość dodaną dla Państwa poprzez długoletnie doświadczenie zawodowe, wszechstronną znajomość rynku, talent i formę współpracy. Nasz zespół zaangażowany jest w każdy etap procesu transakcji, w tym analizy rynku, analizy finansowej, negocjacji i finalizacji transakcji. Zapewnia to najkorzystniejszy wybór lokalizacji i wynegocjowanie optymalnych warunków najmu.

reprezentacja wynajmującego

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy dostarczają innowacyjnych rozwiązań w celu maksymalizacji wartości nieruchomości oraz zadowolenia klientów. Znajomość rynku oraz doświadczenie w komercjalizacji nieruchomości pozwoliło nam na wypracowanie najbardziej korzystnego procesu współpracy z właścicielami obiektów komercyjnych. Analiza konkurencji,prawna, podatkowa czy omówienie pozycji na rynku oraz dostosowanie indywidualnej strategii dla nieruchomości to tylko niektóre z etapów innowacyjnego procesu, który przygotowaliśmy dla naszych potencjalnych Klientów. Maksymalizacja osiąganych celów biznesowych właścicieli nieruchomości to podstawa na któej się skupiamy.

Zarządzanie nieruchomościami

Zdajemy sobie sprawę, że rynkowy sukces nieruchomości komercyjnych wymaga efektywnego, stale doskonalonego systemu zarządzania, dostosowywanego do aktualnej sytuacji rynkowej. Na sukces inwestycji składa się wiele czynników jak: prawidłowo dobrani najemcy, odpowiednia strategia marketingowa, budowanie długoletnich realcji z najemcami czy też współpraca z partnerami biznesowymiw zakresie komercjalizacji. Powierzając nam w zarządzanie swoje nieruchomości, mają Państwo pewność, że nasz zespół łączy najnowocześniejsze narzędzia i wiedzę ze zdolnością do przewidywania przyszłych kierunków rozwoju oraz kreatywne i optymalne dla Państwa rozwiązania biznesowe. Mogą Państwo liczyć na nasze uczestnictwo w projekcie na każdym z etapów zarządzania nieruchomomością mając na celu przede wszystkim stałe podnoszenie jej wartości na rynku komercyjnym.

Wycena Nieruchomości

Nasi licencjonowani specjaliści przeprowadzą dla Państwa profesjonalną wycenę nieruchomości. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w wycenach dotyczących głównie: transakcji kupna i sprzedaży, sprawozdań finansowych oraz finansowania nieruchomości. Przedmiotem wyceny mogą być zarówno iindywidualne lokale komercyjne jak i zróżnicowany portfel nieruchomości korporacyjnych. Nasz zespół sporządza wyceny dla instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych, deweloperów, firm oraz osób prywatnych.

Doradztwo Inwestycyjne

Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na pełen zakres usług związanych z doradztwem inwestycyjnym, których nadrzędnym celem jest zoptymalizowanie podejmowanych przez Państwa decyzji dotyczących sprzedaży oraz zakupu nieruchomości. W oparciu o dogłębną analizę rynku, doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę, nasi eksperci doradzać Państwu będą na każdym etapie sprzedaży bądź kupna nieruchomości. Pomogą również wybrać najbardziej optymalną dla Państwa biznesu nową siedzibę dla firmy, tak, aby maksymalizować korzyści z niej płynące, niezależnie od tego, czy poszukujecie lepszych rozwiązań dla korporacji, spółki, instytucji czy też współpracujecie z nami jako osoby prywatne.